Kariera

Operator - Programista wytaczarki CNC (nr ref. 61/OPW/2024)

09.10.2024
Szwecja

    Baltix.se – Agencja Zatrudnienia nr 22373 - specjalizuje się w obsłudze firm skandynawskich ceniących wykwalifikowanych pracowników z Polski. Obecnie do pracy na terenie Szwecji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Operator - Programista wytaczarki CNC

  • Zakres obowiązków

    • obsługa i programowanie wytaczarki CNC ze sterowaniem Heidenhain 530
    • kontrola jakości wykonanych detali, pomiary
    • dbanie o stanowisko pracy

  • Wymagania

    • min. 3 lata doświadczenia jako operator-programista wytaczarek CNC
    • bardzo dobra znajomość oprogramowania Heidenhain
    • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic (mile widziane)
    • prawo jazdy kat. B

  • Oferujemy

    • zatrudnienie na podstawie umowy  o pracę
    • zakwaterowanie (jednoosobowe pokoje z dostępem do Wi-Fi)
    • przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)
    • dodatkową prywatną opiekę medyczną (po 3 miesiącach)
    • długofalową współpracę w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie
    • program "Premia za polecenie"
    • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

    Zgłoszenia kandydatów są rozpatrywane na bieżąco, aż do momentu zatrudnienia odpowiedniej liczby osób. Zachęcamy zatem do szybkiego wysłania CV.

    Na stanowiska: spawacz, programista i operator maszyn CNC, prowadzimy rekrutację ciągłą.